22 Окт 2018
22 октября, 2018

Глибинні насоси ЕЦВ та ЕВВ

0 Отзывов

Зелений глибинний насос ЕЦВ«Слобожанський завод» вітає вас на сайті, повністю присвяченому глибинним свердловинним насосам ЕЦВ.

Насоси ЕВВ – це промислові та напівпромислові агрегати для підняття зі свердловин артезіанських вод. Широко розповсюджені в Україні для потреб сільського господарства, постачання питної і технічної води промислових підприємств і населених пунктів, для комунального господарства і водовідведення.

СЛЕМЗ допоможе обрати необхідну модель під ваш виробничий процес.

Характеристики та особливості

Уся різноманітність занурювальних насосів ЕВВ різних діаметрів, калібрів и виробників об’єднують вимоги до експлуатації та середовища, що відкачується:

  1. Насос ЕЦВ експлуатується виключно зі станцією управління.
  2. Категорично заборонено запуск ЕВВ до заповнення водою і занурення.
  3. ЕЦВ повинен бути розміщений в обсадній трубі.
  4. Вимоги до води і діапазон допустимих домішок вказано в таблиці:

Каталог насосів ЕЦВ та ЕВВ

Перейдіть до каталогу свердловинних відцентрових насосів ЕЦВ на нашому сайті.

Де застосовуються?

Пряме призначення насосів ЕЦВ – забезпечення чистою свердловинною водою селищ, міських господарств, промислових підприємств, скотарських и аграрних господарств.

Також доцільно купити ЕЦВ для водовідведення і пожежогасіння. Або рішення інших нестандартних задач з перекачування води, коли потрібен виключно занурювальний високонапірний насос за низькою ціною.Насоси ЕВВ сині

Ціни в Україні

«Слобожанський завод» пишається повною відсутністю націнки до заводської вартості свердловинних насосів, що є результатом колосальної роботи професіоналів.

Вартість ЕЦВ усіх трьох заводів «ГМС Лівгідромаш» висока, до того ж включає митні та транспортні витрати. В Україні найбільш висока ціна у «ХЕМЗ», а найбільш доступний виробник – «Азовенергомаш».

Де купити свердловинні насоси?

Ми працюємо для того, щоб вам було зручніше та вигідніше купити насос ЕВВ саме у нас.

Наполегливо застерігаємо від покупки насосів ЕЦВ у не офіційних дилерів заводів-виробників. Критично важливо не купити підробку!

Про команду СЛЭМЗ

Для нас головне – не змінюючи своїм принципам надійності та сертифікованості ЕВВ, підтримувати «голу» ціну заводу без націнок.

Наша місія – професійне експертне і чесне обслуговування підприємств України. Європейський підхід для Європейської України.

Ми – група консультантів, експертів, логістів та інженерів свердловинного обладнання з сумарним досвідом роботи з насосами 41 рік.

Звертайтесь до СЛЕМЗ і будьте впевнені, що отримаєте 100% справжні заводські глибинні насоси ЕВВ з сертифікатами, паспортом , гарантією та експертними порадами!